На річниці «Арт-кафедри» колективно малювали картину

25 Квітня 2015
Споглядати мистецтво, шукати в картинах художників паралелі з власним внутрішнім світом, отримувати естетичну і смислову насолоду – усі ці процеси є надто інтимними та відбуваються з кожним, хто опиняється віч-на-віч із мистецьким полотном. Галерея сучасного мистецтва «Арт-кафедра» вирішила проникнути ще глибше і в день своєї першої річниці дозволити відвідувачам стати творцями нової картини.

До малювання «Дерева життя» долучилися як професійні художники, так і аматори з числа гостей святкового заходу. Кожен бажаючий мав змогу нанести на полотно свій штрих, приєднавшись до спільної ідеї: маленький внесок кожного може забезпечити добробут на довгі роки для всіх.

[caption]
До нового полотна беруться профі: художники Валентин Кирилков і Дмитро Зінько[/caption]

[caption]
Свій внесок у символічну картину робить співвласник групи компаній "VolWest Group" Віктор Корсак[/caption]

[caption]
Леся Корсак малює з особливим натхненням та відповідальністю[/caption]

[caption]
Серед гостей, які долучилися до створення "Дерева життя" - Ірина Констанкевич[/caption]





Створення спільної картини – не єдиний «мальований» сюрприз, який «Арт-кафедра» приготувала гостям. Приємною несподіванкою для присутніх стало «золоте» арт-шоу «Художник, що танцює» у виконанні талановитого харків’янина Микити Кубанцева. За лічені хвилини митець, танцюючи, створив портрет Тараса Шевченка. «Україна має талант» – відпочиває», – перешіптувалися гості імпрези.





Розповідаючи про те, як минув рік для «Арт-кафедри», керуючий партнер галереї Леся Корсак пригадала, з чого все починалося: «Нашою метою передусім була популяризація мистецтва, навчання людей, які приходять у галерею, аби допомогти краще зрозуміти митців. Адже кожен митець – це провідник від Бога до землі, який передає нам світлі імпульси, пропускаючи їх через свою душу й переносячи на полотно».



Також Леся Корсак провела короткий екскурс, розповівши присутнім про роботу, зроблену упродовж року: «Розпочинали ми виставкою «Творчість на перетині епох», у якій брали участь луцькі художники Валентин Кирилков, Микола Кумановський, Наталя Кумановська, Галина Івашків, Оксана Ядчук-Мачинська, Сергій Корсай, Микола Ковальчук, Генадій Юр’єв. Експонували дві масштабні виставки робіт відомих майстрів сучасності Карела Якубека та львівських поставангардистів Петра Гулина й Ґєник. Численні майстер-класи з розмальовування вітражів, декупажу, вимальованки, а також уроки мистецтва від відомих художників – ось чим сьогодні з гордістю може похвалитися галерея сучасного мистецтва».



Вітаючи «Арт-кафедру» із річницею, «Таблоїд Волині» вирішив допомогти галереї із планами на майбутнє. Відтак, розпитали гостей, чиї картини вони хотіли б бачити наступного року в виставкових залах.



[caption]
Директор Художнього музею Зоя Навроцька була активною учасницею усіх заходів "Арт-кафедри" упродовж року[/caption]

[caption]
"Мистецтво для сучасності - вкрай необхідна справа", - член Ради директорів "VolWest Group" Олег Рабочаускас[/caption]

[caption]
Квітів і шампанського у цей вечір було безкінечно багато. Директор "SoftWest Group" Дмитро Гаврилов і директор компанії "Техно Модуль" Тарас Богомазюк[/caption]

[caption]
Генеральний директор "VolWest Group" Вадим Супрунюк прийшов на річницю з подарунком[/caption]

[caption]
Жінки були вбрані у вечірні та святкові сукні. Директор департаменту маркетингу "VolWest Group" Валентина Кушнірук обрала модні національні тенденції[/caption]

[caption]
Торт став ще одним витвором мистецтва цього вечора[/caption]
1
Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter