Музична кондитерська, або Де шліфується луцький рок-н-блюз

16 жовтня 2015

Ми звикли до того, що музика відбувається на сцені, на альбомах, в навушниках, в клубах, в ноутбуках чи інших девайсах. А думали ви коли-небудь, як вона, та музика, народжується та «виймається» з інструментів? Адже ми чуємо лише результат - гарно загорнутий в подарунковий папірчик та поданий нам, слухачам, і готовий до вживання. Як і справжній, так і  музичній цукерочці передує ще й процес виробництва. І коли кондитерський виріб готується на фабриці, то музичний - у студії та на репетиційній базі. Як відбувається підготовка до великого сольного концерту одного з луцьких рок-гуртів, дізнавалися одного холодного осіннього дня журналісти «Таблоїду Волині». 

Луцький гурт Freedom має 3 роки та готується до важливого концерту - 24 жовтня музиканти презентують новий авторський альбом «Dancin' All Night». 

Читати також: ЛУЦЬКИЙ ГУРТ ПРЕЗЕНТУЄ НОВИЙ АЛЬБОМ

 Хлопці чи не щоденно репетирують у підвалі однієї з луцьких шкіл. Попередньо там була секція зі східних єдиноборств. Намагаються не халявити, а приділяють грі щонайменше по декілька годин в день. 

Репетиція, на яку потрапили ми, тривала приблизно 2 години. Хлопці швидко налаштували гітари, барабани та апаратуру. 

Паралельно пояснили, що це дуже важливо - добитися саме «саме того» звучання навіть під час звичайної репетиції. 

Репетиція відбувалася чітко за сет-лістом (перелік пісень, які виконує гурт на сцені, - Авт.).

Після кожної пісні в музикантів - невелике обговорення. Кажуть, що це важливо - гярячими слідами помітити та виправити помилки: де хто схибив, промахнувся, або ж навпаки - виділити саме смачні моменти пісні. 
 

 
Музиканти під час репетиції викладаються сповна – це не є просто «прогон» пісень всуху, а повноцінне викладення учасників музичної формації на всі сто. Тут і качав гітарний риф Вадима Захарченка, був чутний кожен акцент тарілкою від барабанщика Остапа Сухоцького, і гармонійно зливалася в смачний унісон з гітарою «басуха» Артура Черчика.  
 
 Бас-гітарист Артур Черчик Бас-гітарист Артур Черчик
 Гітарист Вадим Захарченко Гітарист Вадим Захарченко
 Барабанщик Остап Сухоцький Барабанщик Остап Сухоцький
 
Вокаліст Анатолій Вітинський найбільше приділив увагу тому, як передати емоційну складову тексту. Адже текст та вокал - це перше, що чує слухач. 

Перевірено: музиканти готуються ретельно, бо ж концерт для них дуже важливий. 

З репетиції ми винесли одне – ці хлопці живуть музикою і прагнуть поділитися своєю музикю зі слухачами.

У зв'язку з цим музичний «таблоїдний» ревізор рекомендує: 24 жовтня на концерт піти не те що потрібно, а необхідно заради подолання музичного авітамінозу, десятка нових потужних пісень та гарного настрою. 
 
Текст: Ярослав СЕБАЛО та Іванна МАРТИНІВ
Фото: Роман ДОМБРОВСЬКИЙ

+1
-9
-1

Коментарі

Хай весь важкий робочий передконцертний процес виллється кайфом на сцені! І слухачів вам побільше!

Додати новий коментар