Молодих митців у Луцьку нагороджували «Оскарліхтом»

03 Травня 2017
Музично-літературний вечір «Ліхтар» від мистецького об’єднання «стендаЛь» – це вірші та музика молодих авторів і виконавців. П’ятий ювілейний мистецький захід у світлі лампи Терентія відбувся у суботу, 29 квітня.

Особливістю цієї зустрічі став ретельний відбір учасників заходу. Свою творчість тут представляли кращі з кращих – учасники попередніх читань Рту, Весна, Нікіта Яйленко та Юля Гаранчевська. Напередодні у спільноті «Ліхтаря» у соціальних мережах провели голосування, за підсумками якого мали нагородити найкращого автора. Приз глядацьких симпатій, почесну нагороду – міні-лампу «Оскарліхт» отримала Даша Костюк.

Традиційну затишну атмосферу кафе «Давня казка» вже вкотре доповнили музика та співи від гурту «Акорди ночі». Скрипки, фортепіано та контрабас створили особливу магію, у якій вдало перепліталися велична класика та жвава і насичена сучасна музика.«Ліхтар – це проект, що дає поштовх молодим, юним авторам. Дає змогу показати себе, хоч поки і в невеликих масштабах. Усім з чогось починати потрібно, правильно? Маленькими ніжками і невпевненими кроками ми дійшли аж до п'ятого заходу і взяли сміливість зробити підсумок. Цей «Ліхтар» - невеликий підсумок, де були зібрані найкращі поети за всі попередні вечори. Все, як у дорослих», – сміється керівник проекту Дмитро Цюпа.Дмитро каже, що такий початок для всіх учасників заходу важливий, бо дає змогу оцінити свої сили, напрацювати впевненість у собі та відшліфувати талант, готуючись до виходу на велику літературну арену.

Організатори щиро сподіваються дорости до грандіозніших ювілейних вечорів та запрошують молодих митців на наступні заходи!

0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter