Луцький гурт презентував пісню, яка не має статі, віку і часу

24 Квітня 2018

Луцький гурт «KОta band» презентували пісню «Пісок».

Вокалістка гурту Руслана Моклиця розповіла «Таблоїду Волині», як кілька ентузіастів стали серцем співочої «КОtи»

«Були ми собі, трійко подруг з творчими тараканами в голові – я, Настя Гриник і Діанка Волощенко, збиралися, співали, грали, творили задля власного задоволення. Потім до нас долучився Артем Кітель – наймолодший, але дуже дієвий член нашого «екіпажу». Йому ніколи не сидиться на місці, він наш мотор, акумулятор, і священний стусанець-прискорювач. Артем постійно казав, що треба нести нашу музику, вірші в люди. А з появою Стаса Родіна, який «склеїв» кОту докупи, змусив триматися в єдиному ритмі, ми зрозуміли, що в нас просто немає вибору. Таки треба!», – поділилася Руслана.

Дебютною піснею, на яку згодом зняли кліп, стала композиція «Пісок».

«Пісок – це те, що кожному з нас у свій час лягло на душу і, як ми любимо усі казати, торкнуло. Було вирішено презентувати цю композицію першою. Ця пісня, вона не має статі, не має вікових обмежень і часу. На нашу думку, вона актуальна для кожного, хто її слухав, слухає, чи буде слухати. Кліп - це найкраща можливість познайомитися з глядачем через екран, показати, хто ми, чим дихаємо і як, власне виглядаємо. Адже почути - це одне, усім хочеться ще й побачити. Тому ми звернулися за допомогою до професіоналів, котрими є сімейна пара фотографів Vetra Varvara. Вони просто космічно чудові, приємні, веселі і, що називається, на нашій хвилі. Тому й робота вийшла такою класною – бо всі творці цього маленького чуда кайфували під час роботи і отримали істинне задоволення від результату. Якось так – зроблено з любов'ю», – розповідають натхненні музиканти.

***

Передрук без згоди «Таблоїда Волині» заборонений.

24

Читати ще

Коментарі

Коментатор

Руслано, слово Пісок - чоловічого роду. Має стать значить... Що ви на уроках української мови робили? Ганна Володимирівна вас простому не навчила?

Діма

Та не тільки Г.В.,а й свекруха і чоловік теж.Ви ж напишіть,що пані Руслана-представниця знаменитого професорського роду моклиць,що окупували філфак сну.

Руслана Моклиця

Бачу, що обізнаних філологів, та й філософів, зібралося чимало) Це тішить))) Але якщо ви уважненько ще раз перечитаєте тект повідомлення (сподіваюся, читати таки усі навчилися), то зрозумієте, що я кажу про пісню в цілому, а не про її назву. "Ця пісня, вона не має статі, не має вікових обмежень і часу..."
Усім добра, любові і позитиву - це те, чого вчили мене Марія Василівна і Андрій Володимирович Моклиці, до речі. Та й Ганні Володимирівній за мене не червоніти;)

Слухач

Я не розумію проблеми! Гарна і душевна пісня! Молодці! А незадоволених буде багато... Не завжди варто звертати увагу на диванних критиків

Маруся

Діма, Ваш правопис дійсно "кульгає"...
Заздріть мовчки і насолоджуйтеся музикою!)))

Критикам!

Класний молодий свіжий гурт! І образи модні і звучання не гірше) Усі незгодні хай заздрять мовчки!

Володимир

Нарешті щось цікаве в Луцьку!
А не педо-Фіолет і тому подібне.

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter