Ліхтар Терентій збирає молодих митців

23 Лютого 2017
Музично-літературний проект «Ліхтар» знову збирає авторів-початківців у Луцьку. Платформу для творчої молоді у Луцьку створили учасники Мистецького об’єднання «стендаЛь», студенти Дмитро Цюпа та Рту.

Послухати молоду українську творчість лучани зможуть у суботу, 25 лютого.

Щомісяця захід збирає кілька десятків творців, які читають/співають/грають свої твори у невимушеній дружній атмосфері у світлі лампи Терентія. Упродовж заходу відбувається знайомство авторів. Також доброю традицією зустрічей стало вишукане декламування ведучим «творів світової класики», як , наприклад, шедевр вітчизняної поетики – «Ха-ха-ха, без лівчика мала».

Про мету заходу та його важливість говорить керівник проекту, поет Рту.

«Доволі велика кількість людей вважає, що сучасна українська література обмежується лише кількома популярними письменниками. Ми створили проект «Ліхтар», щоб відкрити нові імена та показати, що якісна поезія та проза не закінчилися на «двотисячниках», а самі молоді автори не обмежуються публікацією своїх творів у соцмережах», - розповідає митець, і додає:

«25 лютого відбудуться вже треті ліхтарівські читання. Цього разу ми підготували черговий сюрприз, тому я б не радив пропустити це дійство. Ми не зраджуємо традиціям: будуть і розіграші, і читання «класики», і звісно, нові твори нових авторів. А «лампову» атмосферу гарантує Терентій».

Квитки та довідка – за посиланнями ТУТ або ТУТ

Організатор заходу в Луцьку – мистецьке об’єднання «стендаЛь».


0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter