«Кохання сексом не зіпсуєш»: провокативна вистава зібрала у Луцьку аншлаг

13 Березня 2018

Фото: Юлія ФІЛІРОВСЬКА

Вистава «Кохання сексом не зіпсуєш» від київського театру-студії імпровізації «Чорний квадрат» зібрала в РЦ «Промінь» людей, які люблять посміятися і не бояться розмовляти про відверте.

Вистава про те, як деяким людям вдається, або не вдається дійти до сексу і якими химерними способами вони потім намагаються втекти від наслідків.

Як стається так, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що потрібно робити, і чого не варто говорити? А що трапляється само собою? А що далі? Щось же змінюється всередині у нас після всього цього? Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так!Акцент – не на процесі в ліжку, а на тому, як герої до цього прийшли і куди це їх привело далі. Втім, жодної порнографії – лише приємний еротизм, який лоскоче нерви. Є і сварки, і трагедія, і жарти. Мета постановок – не лише показати і розважити, а навіть дечому навчити. На першому місці театрали залишають імпровізацію. Це можуть бути репліки, рухи, навіть сюжетні повороти. Інколи імпровізація входить у сценарій, тож у наступному місті спектакль може бути не таким, яким був у попередньому.

Актори залишили багато простору для роботи із залом. Жарти на теми філософії, історії, кулінарії, фізики, психології зринали у найбільш несподіваний момент, саме тому глядачі постійно перебували у певному напружені, намагаючись за яскравими жартами не згубити лінію сюжету.

Як це було – бачив «Таблоїд Волині».

***

Передрук без згоди "Таблода Волині" заборонений.

3

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter