BLOG на нічку: чи має значення розмір – поради з «Камасутри»

20 Лютого 2018

Сьогодні у «BLOG на нічку» від «Таблоїда Волині» роздуми лучанки Олени Кузьмич, яка вивчає цікавий трактат про секс та стосунки. Цього разу жінка пише про дослідження автора "Камасутри" щодо розмірів статевих органів. Матеріал опубліковано на сайті TCH.ua.

Якщо бажаєте побачити і свій блог на сторінках нашого інтернет-видання – надсилайте тексти на електронку: [email protected].

***

Чимала увага у давньому трактаті приділяється розмірам — і на те є поважні причини.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: BLOG НА НІЧКУ: ЯК І КУДИ ЦІЛУВАТИ ПІД ЧАС СЕКСУ – ПОРАДИ З «КАМАСУТРИ»

Давній еротичний трактат "Камасутра" описує багато такого, що є близьким сучасному читачеві, наприклад, примирення з колишнім коханцем. Присвячує увагу автор "Камасутри", лікар Ватьсяна, і "вічним" питанням, зокрема, розміру пеніса. Однак не оминув він увагою і розмір жіночих статевих органів. Залежно від цього всі жінки та чоловіки в "Камасутрі" поділяються на три види "звірів". Про те, який ви "звір" на любовних теренах, і як застосувати це знання на практиці, — поговоримо у цьому блозі.

ЧОЛОВІК-"БИК" ТА ЖІНКА "КОБИЛА": ВИДИ ПЕНІСУ І ПІХВИ

"Чоловіки за довжиною свого лінґама (пеніса) поділяються на три види: заєць, бик і жеребець. Жінки за глибиною своєї йоні (піхви) також поділяються на три види: лань, кобила, слониха", — читаємо у "Камасутрі".

І тут, коли я зібралася визначати, які ми з чоловіком "звірі", на мене чекало серйозне розчарування — бо лікар Ватьсяна не дає пояснення, за якими критеріями визначати приналежність до певного типу чоловіків та жінок. Спочатку я навіть подумала, що мені дістався якийсь скорочений варіант "Камасутри". Адже у всіх знайдених мною сучасних перекладах не було вказано способу, за яким можна визначити вид "звіра", а лише інформація про те, союзи між ким будуть гармонійними, а між ким — ні.

"Камасутра" — це невеликий твір, мова якого афористична та лаконічна, тому я припустила, що лікар Ватьсяна просто міг не деталізувати типи чоловіків та жінок. Може, у Давній Індії рівень сексуальної культури був на високому рівні, а тому всі знали who is who.
Проте пошуки не припинила, і вони привели мене до старішого перекладу "Камасутри" — оксфордського видання 1883 року. Але і там бракувало пояснень до еротичного поділу, тож я навіть подумала, що сексуальні опуси про чоловіків-"биків" та жінок-"кобилок" є новітніми інтернет-спекуляціями.

І з'ясувалося, що тодішні видавці древнього трактату боялися цензури, тому перший повний переклад "Камасутри" з’явився досить нещодавно — у 1993 році. Саме у ньому я нарешті знайшла підказки для визначення, яким звіром є кожна жінка і чоловік на сексуальному полі бою.


СКІЛЬКИ "ПАЛЬЦІВ"?

Розміри статевих органів у повному перекладі "Камасутри" рахуються в "пальцях" — була така одиниця вимірювання в Індії. Один "палець" дорівнює близько 2 см. Також для визначення "звірячого типу" чоловіків і жінок враховується темперамент та будова тіла.

Ватьсяна описує три типи чоловіків: "зайця" зі статевим органом довжиною у шість "пальців", "бика" із пенісом із розміром у вісім "пальців" та "жеребця" із потужним пенісом із розміром аж у 12 пальців. Їм відповідають жінки ("лань", "кобила" та "слониха") із відповідними розмірами піхви.

Чоловік-"заєць", описується у "Камасутрі", має делікатну фігуру, маленькі сідниці, руки і вуха, ніжний голос, гарні зуби, підтягнуте тіло. Завжди посміхається, його обличчя кругле, а нігті — тверді. "Бик" має товсту шию, міцну поставу, червоні долоні, рівне дихання, чисту шкіру, круглий живіт. Йому завжди щастить. "Жеребець" має витягнуті вуха, голову і губи, тонке тіло, густе волосся, довгі пальці, великі стегна. Він швидкий і у нього гарні нігті.

Жінка-"лань" має гарне густе волосся, тендітне тіло, у неї міцні зуби, високий тембр голосу. Вона мало їсть, її обличчя вузьке. Вона ніколи не кричить. "Кобила" має широкі, сильні ніздрі, товсті стегна. Водночас у неї ніжні м'які руки, на яких проступають краплі поту, і невеликий живіт. Жінка-"слониха" — висока. У неї масивне тіло, довгі зуби і шкіра червонуватого відтінку. Тіло такої жінки сильне і гармонійне, вона багато говорить і має мінливий характер.

ХТО КОМУ ДО ПАРИ

"Заєць" і "лань", "бик" і "кобила", "жеребець" і "слониха" матимуть цілком гармонійні сексуальні союзи, які у тексті "Камасутри" називаються "високими". А ось "слониха" "бику" і "кобила" "зайцю" не рекомендуються одне одному в пару. Для пристрасної "слонихи" "заєць" буде недостатньо палким, до того ж його невеликий статевий орган не зможе задовольнити її сексуальний апетит. Ну а невелика "лань" може злякатися надмірного сексуального запалу партнера з великим пенісом.

ШВИДКІСТЬ СЕКСУ І СЕКСУАЛЬНИЙ ТЕМПЕРАМЕНТ

Згідно з "Камасутрою", статеві акти за часом поділяються на повільні, середні та швидкі. Відповідно, жінки і чоловіки за типами еротичного темпераменту — слабкі, середні та сильні. Якщо сексуальний темперамент пари однаковий, то чоловік та жінка добре підходять одне одному. Але якщо їхня швидкість неоднакова, то їхнє задоволення не є досконалим. Бо, наголошував лікар Ватьсяна, якщо є різниця у відчутті задоволення поміж чоловіком і жінкою, то не може бути істинної гармонії у сексі. Тому, на думку автора "Камасутри", для досягнення оргазму і розмір статевих органів, і темперамент чоловіка та жінки мають пасувати одне одному.

Наголошується в древньому трактаті і на тому, що під час першого сексу бажання чоловіка є сильним, але час задоволення — коротким. Щоправда, на наступних побаченнях все змінюється: "У жінки бажання і задоволення йде у зворотному напрямку, першого разу її бажання слабке, а часу для задоволення потрібно багато, але під час кожного наступного злягання її бажання зростає, а задоволення вона отримує швидко". Це збігається із сучасними дослідженнями про можливості повторних оргазмів у жінок.

Але до якого б типу чоловіків і жінок ви не належали, сексуальні уміння, — зауважується у давньоіндійському трактаті, — вимагають безперервної практики, розвитку та вдосконалення, а за насолодою слід полювати, наче мисливець за здобиччю.

Також лікар Ватьсяна переконує, що "під час близькості з жінкою чоловік повинен користуватися тими засобами, які вважатиме найкращими". Тут йдеться про види обіймів, поцілунки і навіть еротичні подряпини, про які уже розповіли у блогах. А зараз я бажаю вам пристрасних ночей!

4

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter