Біля луцького Будинку з химерами буде арт-майданчик

11 Вересня 2015
На тупиковому роздоріжжі вулиці Лютеранської у Старому місті Луцька міські архітектори планують створити постійну міні-виставку з робіт відомого скульптора Миколи Голованя – композицію створять у рамках реконструкції дорожнього покриття давньої вулиці.

Нинішня увага до Лютеранської вулиці прикута через неймовірну популярність Будинку з химерами, якій розбудував та оформив Микола Головань. Це справжня місцева Мекка для туристів-гостей Луцька. На необхідності ремонту цієї вулиці неодноразово наголошував міський голова Микола Романюк, тож вона була включена до переліку об'єктів дорожньої інфраструктури, які ремонтуватимуться у 2015 році.

І сьогодні під час засідання робочої групи громадськості та краєзнавців спільно з постійною комісією міської ради з міжнародного співробітництва, інформаційної політики, молоді, спорту та туризму з питань збереження та розвитку історичного середовища питання знову підняли на загальне обговорення.

Як пишуть «Волинські новини», учасники робочої групи поцікавилися долею майбутньої скульптурної композиції, яка вже була анонсована на сайті міськради. Головний художник міста Ярослав Матвіїв повідомив, що проект реконструкції має бути в замовника – департаменту ЖКГ. А пам’ятник, зображений на малюнку – просто антураж.


З його слів, там планують встановити декілька робіт луцького скульптора Голованя, біля чийого будинку й повинен бути такий оглядовий майданчик.

Крім того, зауважують фахівці, потрібно приділити увагу початку робіт. Адже часто вода виходить з берегів річки Стир і не раз вода підходила до самого будинку архітектора. Тож, якщо цього не взяти до уваги, за першої повені бруківка попливе.
0

Читати ще

Додати новий коментар

Знайшли помилку? Виділіть частину тексту і натисніть CTRL + Enter